כשנותנים בך אמון, זוהי מחמאה גדולה יותר מאשר כשאוהבים אותך

ג'ורג' מקדונלד

ב 2008 הפכתי להיות עצמאית בתוחם העיצוב פנים, למרות שכבר היה לי ניסיון תעסוקתי בתחום, לא היה לי מושג איך לנהל או לשווק את העסק שלי ומה זה בכלל אומר להיות עצמאית. 

את עדי הכרתי דרך חברה משותפת ומהר מאד הבנתי עד כמה אני זקוקה לליווי מקצועי שכזה. 

בתהליך של כמה חודשים, בנינו יחד חזון, יעדים, ותכנית עבודה. רכשתי כלים רבים להתנהלות נכונה ופתחתי ערוצי חשיבה חדשים. 

עדי הייתה המאמנת האולטימטיבית עבורי. השילוב של האינטליגנציה, ניסיון וחשיבה סופר יצירתית שלה, עזרו לי לקדם את עצמי ברמה העסקית ואף ברמה האישית. 

הכלים שרכשתי בתקופת האימון מלווים אותי עד היום. ואין לי ספק שלעדי היה חלק בלתי נפרד מההצלחה העסקית שלי. 

 

יעלה אקשטיין בעלת עסק לעיצוב פנים

בחמש השנים האחרונות התחלתי לכתוב לעצמי תסריט חיים חדש, הפוך לחלוטין מזה שחייתי עד אז. את הדחיפה המשמעותית והגדולה ביותר לכתיבת התסריט החדש הזה, נתנה לי עדי פז, מי שהייתה בתחילת הקשר שלנו המאמנת שלי, והפכה לאחת מחברותיי היקרות והטובות לחיים.

 

כמו רבים אחרים, גם אני התייחסתי לקואוצ'ינג/אימון, בציניות יתרה. התהליך שעברתי – ואני עדיין עוברת, לעתים רחוקות יותר – עם עדי, המחיש לי עד כמה אימון – כשהוא חכם ונכון ומוצלח כמו זה שעברתי עם עדי – הוא בעצם פסיכולוגיה שימושית.

 

בכל שבוע התאמנתי על פעולה נוספת שלא הייתי מסוגלת לעשות לפני כן, ולאט לאט נמסו הקירות השקופים שבתוכם נעלתי את עצמי, ושדות של אפשרויות החלו להתגלות בפניי.

 

בכל פעם שאני פוגשת מישהו שתקוע בנקודה כלשהי, אני מספרת לו בעדינות על התהליך הכל כך גדול ומשמעותי שעברתי באמצעותה, ויודעת שכשהוא יהיה מוכן ובשל לשינוי אמיתי בחייו, הוא כבר יעשה שימוש במספר הטלפון שלה, שאותו אני נותנת לחברים, כאחת המתנות הגדולות ביותר שאני יכולה לתת.

אני אוהבת אותך, עדי, ושמחה מראש בשביל כל מי שיזכה ליהנות מהמתנה הזו של העבודה איתך.

 

טל גורדון, מוזיקאית , בעלת עסק לסדנאות כתיבה

אני לא אשכח את היום שבו הכל התחיל, היום שבו פגשתי את האדם הנכון שבזכותו התמסרתי לתהליך ששינה את חיי המקצועיים והפרטיים, מקצה לקצה (כי אי אפשר להפריד ביניהם באמת...).

 

את עדי פגשתי כמרצה אורחת באחד הקורסים שלקחתי, 3 שנים לאחר סיום לימודי נטורופתיה ברידמן.

אז.. עבדתי קצת בתחום הנטורופתי.. אבל לא יכולתי לומר שאני מתפרנסת מזה, והאמת שלא מצאתי את עצמי.

כשסיימתי את הלימודים ויצאתי "לעולם הגדול" הבנתי כמה אני אבודה ולא יודעת מאיפה להתחיל ולבנות את עצמי.

 

אנחנו המטפלים לא אוהבים תהליכי אימון, ולהגדיר יעדים ומטרות יבשות..כך חשבתי שמתנהל תהליך אימון, כי לזה נחשפתי בעבר...

 

מאוד התרשמתי מעדי, קודם כל מהאישיות החמה והכובשת שלה, מיכולת העברת התכנים שהיו מעניינים ואקטואלים כל כך, והכי הכי הרשימה אותי זו היכולת שלה לראות ולאבחן כל אחד, החדות הזו שאמרתי לעצמי "היא מדהימה, אין דברים כאלה" אפילו בתוך קבוצה וגם שזה היה רק למספר שעות בודדות...כולנו יצאנו עם תובנות ומטלות אישיות, כל אחד ומה שהיה צריך.

 

מפה הכל כבר היסטוריה, מה אני אגיד לכם, קשה לתאר תהליך כל כך מדהים בכמה משפטי מפתח, למרות הסקפטיות והניסיון הרע בעבר מתהליך אימון, אבל אספר את הסוף.. היום הקליניקה שלי מצליחה, אני מרצה במכללה, אני בעלת בטחון והערכה עצמית, ואני רק גדלה וגדלה..

 

זוכרים את התחושה איתה יצאתי לעולם בתום הלימודים? אז מה שיפה בתהליך עם עדי שלמרות שהמטרה לשמה הגעתי היתה "ייעוץ עסקי", אבל עדי, בהיותה מדהימה כל כך את "כל כולי" למטרה העיקרית ונתנה מקום ומענה לכל התחושות והתחומים, ועשתה איתי סדר..בפחדים ובחוסר אמונה , הדפוסים שליוו אותי ושעיכבו, גם הנושא הכלכלי, התארגנות וניהול יומן וסדר יום, עבדתי קשה אבל נהנתי מכל רגע, אני יכולה לומר שנולדתי מחדש..

 

הבחורה הזו מלאה באנרגיות ורעיונות, בנתינה ובאמת יש לה פתרון לכל דבר (אמיתי!), אני לא יכולה להעביר במילים את תחושת הבטחון שיש לי בעצמי וביקום שכאן בשבילי, אני מגדירה את התהליך הזה כ"קסם", פשוט קסם.

מי יודע איפה הייתי לולא פגשתי אותה... ואני באמת לא רוצה לחשוב על זה.

עינת מזרחי, נטורופתית ומומחית בתזונת ילדים

הגעתי לעדי אחרי שנים רבות של ניסיונות להרים עסק מצליח שנתקע בכל פעם בנקודה מסוימת, אותה לא הצלחתי לעבור וכשהתחלתי לעבוד אתה הייתי שבעה ועייפה מהבטחות מסחררות להצלחה בכלל ולהצלחה גדולה ומהירה בפרט...

 

כשהתחלנו לעבוד ביחד - עדי לא הבטיחה לי הבטחות...

עדי, פשוט, הולכת איתי יד ביד, צעד צעד, בקבלה, יצירתיות ועיניים בורקות - בקצב שמתאים לי.

היא עוזרת לי לבנות את הביטחון הפנימי, את האמונה בעצמי תוך שהיא רואה בכל דבר שקורה - את הטוב.

להבנתי - זה הסוד. זה סוד ההצלחה !!!

ולאט לאט (או מהר מהר...) דברים משתנים.

פתאום אני שמה לב שאני כבר פחות מפחדת, שאני יותר מעזה,

שאני פחות ביקורתית כלפי עצמי ויותר ויותר מביאה את עצמי לידי ביטוי.

אני מלאת הוקרה ותודה שפגשתי את עדי.

עדי נותנת את הידע העסקי והשיווקי שהעסק שלי צריך וגם (ובעיקר) את הדבר הזה הנוסף שהוא הכי חשוב... שנותן את הכוח, את האנרגיה, את הביטחון להמשיך ולפעול, ולעשות, וליהנות.

רוני בורר, עיצוב מהלב, מעצבת גרפית לעסקים