תקשור

מה זה תקשור?

תקשור זה למעשה תקשורת, שיחה דיאלוג עם כל מיני אנרגיות שמתקיימות סביבנו אותם אנחנו לא רואים.
 כמו המדריך האישי שלנו, האני הגבוה שלנו, מלאכים, ישויות וכו.

עם מי אפשר לתקשר?

למעשה לכל ישות של אנרגיה יש תודעה וכשאנחנו מתחברים אליה אנחנו יכולים לקבל ממנה מידע דרך תקשורת איתה וחיבור אליה. למשל- לתקשר עם הבית שלך, עם העץ בגינה, עם העסק שלך.
להבדיל מהשפה העברית צורת התקשורת מול אנרגיה היא שונה מאוד. למעשה היא צורת תקשורת ללא מילים שהמידע דרכה יכול לעבור דרך תמונות, צלילים, ריחות, תחושות, שמע ועוד.

האם תקשור זה יכולת שקיימת רק אצל יחידי סגולה?

אז פעם חשבו שזה אכן כך. מניסיוני אני יכולה לומר שכל אחד יכול לפתח יכולת של תקשורת מהסוג הזה עם פיתוח שריר ההקשבה שלו יחד עם חיזוק האמונה.
לכל אחד גם יש דרך מיוחדת משלה לתקשר כל אחד יהיה חזק בתחום אחר וגם צורת התקשורת תשתנה

איך התקשור יכול לעזור לך?

מסרים מההדרכות שלנו, תקשורת עם חלקים חכמחם יותר בתוכנו תמיד יביאו לנו תובנות אחרות. ההסתכלות הגבוהה והשונה מהם המסרים יגיעו לרוב מאפשרים פתיחת הלב ומאפשרים כמו סדר בראש ומשחררים.

התקשור מצויין לקבלת החלטות חכמות ומדוייקות, הוא מתאים לפתרון בעיות, הוא מסייע בצורה מופלאה בכל מה שקשור למערכות יחסים. ובכלל כל מרחב שאנחנו זקוקים לבהירות עבורו.
האם אפשר לשאול כל שאלה?
ניתן לשאול על כל דבר שמעסיק אותך ובכל מקרה ההדרכה תוביל אותך למקום המדויק עליו את רוצה לקבל תשובה. 
הנושא היחיד שאי אפשר לקבל תשובות עליו הוא העתיד. בפועל לא ניתן לחזות עתיד מאחר ויש אפשרויות בלתי מוגבלות למה שעתיד לקרות עוד דקה שלא לדבר על מה יקרה עוד חודש ובכלל ולכן כל שאלה של עתיד לא תקבל תשובה מדויקת. אלא רק ניתן להסתכל על פוטנציאל כלשהו. 
בשנים האחרונות הרמה הרוחנית בכדור הארץ עלתה ולכן יותר ויותר מתחברים לאינטואיציות וחיבור להדרכה הפנימית שלהן. וזה גם זמן מאוד חשוב להעמיק את הקשר והתקשורת עם ההדרכות שלכן. לקהל מסרים אישיים ולהחליט החלטות מדויקות לחיים לא דרך השכל אלא דרך הלב בחיבור לנשמה ולרצון האמיתי שלך 
אם את רוצה ללמוד איך לעשות זאת יש לנו קורס תקשור וחיבור שנפתח בקרוב הנה הפרטים

תגבירי - מסע להעצמת הביטוי היצירתי האלוהי שלך - ינואר 2023

ריטריט קצר – עם לילה אחד

המחבר אותך ליכולת להיות האישה השלימה שאת

מסע מעצים לטובת החיבור לחלקים בתוכך שלא תמיד אנו נותנות להן מקום
וכתוצאה מהחיבור אליהן נוכל להוביל לצמיחה ובחירה אמיתית בהצלחה