ריטריט נשים

מה זה ריטריט נשים?

לא פעם שואלים אותנו מדוע הריטריטים הארוכים שלנו מיועדים רק לנשים?
אז כן, יש סיבה מדוע אני מייעדת ריטריט לנשים באופן מיוחד
ואני מזמינה כל אחת שלא היתה בגאדרינג שכזה כדי לחוות את עוצמת השבט הנשי, את החיבורים לחוזקה והעוצמות שבך, חיבור לאינטימיות שבך והשותפות שנרקמת אחרי יום ובמיוחד אחרי יומיים.

מה מיוחד בעוצמה נשית?

כוח נשי הוא לעתים קרובות לא מובן. זה לא עניין של להיות אחראי וצורך להיות הבוס של מישהו. מדובר ביכולת להשפיע על העולם, לגרום לאחרים להרגיש בטוחים ולטפל באחרים.

בהיסטוריה נשים הופלו לרעה ועדיין נאבקות להיראות כשוות.
לעיתים המאבק הזה גורם לנשים להיות קשות אחת לשנייה מתוך המחשבה הקדומה שאין מספיק מקום לשתי נשים יחד באותו מקום, ולכן נשים צריכות לעתים קרובות לעבוד קשה פי שניים עבור מחצית מההכרה.
ריטריט לנשים גורם לעוצמה נשית להתחזק, מאפשר לנו לבטל דעות קדומות, להעצים ולהאדיר נשים אחרות שלידינו ולהפוך את הקבוצה הנשית לשבט נשי עם כוח עוצמתי. 
הכוח הנשי הוא לא רק בלהיות אישה, אלא הוא גם בלהיות אישה עוצמתית. 
"הכוח הנשי הוא כוח החיים, האנרגיה המולידה ומקיימת את כל היצורים החיים. זהו כוח האינטואיציה, היצירתיות והקליטה. הכוח הנשי מתגלם באדמה, באמא טבע".
אנו יכולים לראות את המושג הזה של כוח נשי בתרבויות רבות. בסין למשל, מאמינים שנשים מחוברות יותר לטבע מאשר גברים. זו הסיבה שלסין יש אלת לכל תופעת טבע כמו מים ורוח.
בנצרות, אנו רואים שמריה קיבלה תפקיד מיוחד מאלוהים להיות אמו והיא קיבלה מעמד אלוהי בקרב נשים אחרות על פני כדור הארץ. כתוצאה מכך שהיא נבחרה על ידי אלוהים להיות אמו היו לה כמה כוחות מיוחדים שכללו את היכולת לרפא אנשים רק במגע שלה כמו גם לידה ללא כאב או אי נוחות.

מה טווח הגילאים בריטריט?

טווח הגילים משתנה, לעיתים ניתן לראות בריטריטים והסדנאות שלנו נשים בנות עשרים לצד נשים בנות שישים ואף יותר, אך כל זה לא משנה בתוך ריטריט, פער הגילים הולך ונעלם ומה שהופך לרלוונטי בתוך כל המסע הזה הוא- את! 
אך אם עדיין פער הגילים מטריד אותך אשמח לספר לך שהניסיון הראה לנו שפער הגילים חיזק את המשתתפות ואף נתן להן להרגיש בטוחות במקומן.

מה אני צפויה להרגיש בריטריט?

בריטריטים שלנו אנחנו מבקשות להחזיר את החיבורים בין אישה לאישה ,
את הריפוי ההדדי, את הלמידה המשותפת.
האנרגיה הנשית מבקשת להתחזק בבריאה.
מנשים תקתקניות שעובדות, לומדות, בנות זוג, רעיות, אימהות וונדר וומן שיכולות הכל אנחנו מתחברות חזרה לאנרגיה מעגלית של הכלה, של חמלה, של נתינה ואהבה ללא תנאי והפעם-לעצמנו!
אז בין אם מדובר בריטריט במדבר או ריטריט בצפון זהו זמן להשקעה בנפש, בריפוי בהגשמה בלהבין מה את רוצה עבור עצמך!
כל אחד מהריטריטים שלנו מתמקד באיכות אחרת שאותה האישה נדרשת להביא ביום יום. 
אנרגיה ההכלה – אדמה טובה עבורך ועבור כל מה שאת מבקשת להגשים

האישה השלמה – לדעת ולהכיר את כל חלקיך. 

הקוסמת – להגביר את האמונה ולהגדיל את יכולת ההגשה שלך לעוד איכויות שונות.

אני מזמינה אותך להצטרף אלינו למסע קסום , מסע של חיבור לאני הפנימי שלך, לנשיות שבך, לעוצמה שבך, אני מזמינה אותך להתחיל תהליך של העמקה עם עצמך, הכרות עם עצמך, טעינה אנרגטית ולדבר הכי חשוב- תהליך של אהבה עם עצמך.