ריטריט במדבר

מה זה ריטריט במדבר?

יש כל מיני מקומות מופלאים לסדנאות ,אבל המדבר הוא ללא ספק המקום המיוחד ביותר שאפשר לחוות בו סדנה שמטרתה התנתקות כמו ריטריט במדבר.
אנרגיית המדבר המהמפנטת, השקטה, הזחיחה, היא קרקע פוריה כדי להפגיש אישה עם עצמה עם השקט שהרבה נשים שמגיעות אלינו מבקשות.

אחד הדברים המעניינים ששמתי לב אליהן שאיך שנשים מגיעות למדבר תוך שעה מרגע ההגעה הן נושמות אחרת, מתהלכות אחרת ואז מתחיל השינוי והקסם. זה מה שהמדבר הקסום מאפשר. דמיינו לכן את הקרקע החמימה, החול הנעים בתוך רגליכן היחפות אופק מתפרש לו למרחקים בלי לראות ממש איפה הוא נגמר
הרגשת התרחבות, הרגשת נשימה שמש מלטפת ורוח קרירה מבדרת את השיער למדבר יש איכות מנקה, ומרפאה, היא יודעת לקחת את כל המכאובים  ולאפשר התמרה לאנרגיה אחרת. אנרגיה של בניה חדשה מבפנים ובלילה, רוח קרירה שעוטפת את גופך מפת כוכבים שנפרשת לפניך בשמים ואם התמזל מזלך – גם מטר כוכבים במיוחד לכבודך. 

ריטריט נשים במדבר

המדבר הוא מרחב שעוטף כמו רחם, הוא מכיל ומאפשר לתהליכי עומק להתרחש.
הרבה מהאנשים מחפשים מקום לברוח –  ולרוב כשזה קורה הם מחפשים את המדבר.
המדבר שמאפשר שקט אינסופי מאפשר לנו להתחבר רגע לעצמנו, לעוצמה הנשית שבתוכנו ונותן לנו הזדמנות לאפס את כל מי שאנחנו ולהתחיל מחדש.
ולכן לפחות אחת לשנה יש לנו מסע כזה – שמוקדש לאוהבות המדבר.

מה מיוחד בריטריט במדבר?

השקט של המדבר מאפשר לדברים אחרים בתוכנו לצוף למעלה, הכוח המדברי מאפשר חוויה מסעירה ועמוקה.
לכל מקום יש את האנרגיה שלו, ובמדבר יש אנרגיה אחרת שלא קיימת בכל מקום בארץ.
השקט והשלווה הזו מאפשרת לקבוצה להתחבר ו
כך נוצרים גם חיבורים בין הנשים בריטריט וגם תהליך עמוק יותר.
אנחנו מוודאות שהמקומות שאנו מתארחים בהם בריטריטים יאפשרו לנו את כל אלו ואף יותר תמיד נעדיף מקומות אירוח שמארחים רק את הקבוצה שלנו כך אנחנו ממש נסוגות מהסביבה יכולות להתכנס בתוך עצמנו ולאפשר את המפגשים המשמעותיים שכל ריטריט מזמן לנו.

באיזה עונה מתקיים ריטריט במדבר?

לרוב נגיע למדבר בזמנים שבהם קר באזורי המרכז, אבל באזור הדרום נעים מאוד ואפילו נוח רוב הזמן גם ככה אנחנו מבלות במרחב התרגול שלנו בחדר הסדנאות ורק בערבים אנחנו משלבים טקסים ומעגלים סביב המדורה או המרחב החיצוני.

אני מזמינה אותך להצטרף אלינו למסע קסום במדבר, מסע של חיבור לאני הפנימי שלך, לנשיות שבך, לעוצמה שבך, אני מזמינה אותך להתחיל תהליך של העמקה עם עצמך, הכרות עם עצמך, טעינה אנרגטית ולדבר הכי חשוב- תהליך של אהבה עם עצמך.